Spustit online vysílání

16 kb/s 32 kb/s 64 kb/s 128 kb/s

Krokodýlí zvuky prachy do tvý ruky

Dnes hrajeme

o 6 000,- Kč

Rádio Krokodýl na Facebooku

Díky Vám, je Krokodýl nejposlouchanější rádio v Brně a okolí

Novinky

Celé Brno na bruslích .. jarní jízda, sobota 22.4.2017

Už tuto sobotu proběhne letos první jízda městem Brnem na kolečkových bruslích za hudebního doprovodu Rádia Krokodýl. Sraz je v 15:30 na rohu ulice Podnásepní a Špitálka.

V sobotu  proběhne letos první jízda městem Brnem na kolečkových bruslích za hudebního doprovodu Rádia Krokodýl. Sraz je v 15:30 na rohu ulice Podnásepní a Špitálka. Oslavte jaro aktivně, nechte auto doma a projeďte se s námi na bruslích. Akce není závod a je určena pro širokou veřejnost. Jede se za doprovodu Městské Policie, přítomna je sanitka. Akce není závod a je určena pro širokou veřejnost.

Trasa Svitavská
Start a cíl: Podnásepnípřidejte se do události na facebooku

Popis trasy: Špitálka – Plynárenská – Tkalcovská – lávka pro pěší – Tomáškova – Šámalova – Krokova – Kuldova – Zábrdovická – Bubeníčkova – Koperníkova – Skopalíkova – Markéty Kuncové – Baarovo nábřeží – Dolnopolní – Selská – Obřanská – Obřanský most (obrátka) – Obřanská – Selská – Dolnopolní – Baarovo nábřeží – most Gargulákova – vlevo po cyklostezce podél řeky – Svitavské nábřeží (po stezce) – Zábrdovický most – Zábrdovická – Šámalova – Tomáškova – lávka pro pěší – Tkalcovská – Plynárenská – Špitálka – Podnásepní. 

Trasa:
www.brno-inline.cz

 

 

  • Počasí: Jízda se koná za každého počasí.
  • Poplatky: Účast na akci je pro účastníky zdarma.
  • Pořadatel: Sportovní klub BLACK ICE, info@brno-inline.cz