Spustit online vysílání

16 kb/s 32 kb/s 64 kb/s 128 kb/s

Krokodýlí zvuky prachy do tvý ruky

Dnes hrajeme

o 19 000 Kč

Rádio Krokodýl na Facebooku

Díky Vám, je Krokodýl nejposlouchanější rádio v Brně a okolí

Novinky

Fotbalové utkání hvězd a Dětský den se Zbrojovkou

Vyprodat stadion na Srbské má za cíl červnová fotbalová exhibice, kterou spolupořádá fotbalový klub FC Zbrojovka Brno a dvě brněnské fotbalové legendy, Luboš Kalouda a Petr Švancara. Fanoušci se při ní mohou těšit na hvězdy současnosti i minulosti! V Brně se objeví i vicemistři světa z roku 2007, mezi něž patří i hlavní organizátor akce Luboš Kalouda. Exhibice se uskuteční 2. června na městském fotbalovém stadionu Srbská.

Kaloudovu jedenáctku tvoří tým hvězd a vicemistrů světa z roku 2007. Najdeme mezi nimi hráče, se kterými je spojena slavná minulost českého fotbalu, například Tomáše Řepku, Tomáše Ujfalušiho, Marka Heinze či Martina Jiránka, v jednání je pak i účast Zdeňka Grygery. Pokud vše vyjde podle plánu, měli by se v týmu představit i současní čeští reprezentanti jako Theodor Gebre Selassie, Marek Suchý či Tomáš Necid. Organizátoři též intenzivně jednají o účasti slovenských reprezentantů Juraje Kucky a Jana Ďurici.

 PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Program na Srbské v sobotu 2. června kromě samotné exhibice nabídne celodenní turnaj starších přípravek, do něhož se zapojí 28 týmů z Brna a okolí. Nechybí ani bohatý doprovodný program pro rodiny s dětmi od 13 do 17 hodin. Jeho součástí budou skákací hrady či dovednostní soutěže, návštěvníci se mohou těšit na taneční a pěvecké vystoupení a mnoho dalšího. Celý program, který je podpořen statutárním městem Brnem a zaštítěn primátorem Petrem Vokřálem, pak v 18:00 vyvrcholí samotným utkáním hvězd, po němž (cca v 19:30) bude následovat autogramiáda.

Fotbalová akce Luboše Kaloudy je součástí programů mezinárodního festivalu Starobrno Ignis Brunensis.