Spustit online vysílání

16 kb/s 32 kb/s 64 kb/s 128 kb/s

Krokodýlí zvuky prachy do tvý ruky

Dnes hrajeme

o 7 500,- Kč

Rádio Krokodýl na Facebooku

Díky Vám, je Krokodýl nejposlouchanější rádio v Brně a okolí

Novinky

Skleněný pokoj - slavnostní předpremiéra filmu s Rádiem Krokodýl + soutěž

Rádio Krokodýl přiváží do Brna světovou slavnostní předpremiéru filmu Skleněný pokoj. Poslouchej a vyhrávej vstupenky ve vysílání!

 

Film režiséra Julia Ševčíka Skleněný pokoj, který se natáčel přímo v legendární brněnské vile Tugendhat  bude mít slavnostní předpremiéru s delegací 12. března v brněnském Univerzitním kině Scala, do široké distribuce vstupuje až 14. března 2019.

SOUTĚŽ NA MÍSTĚ O VSTUP NA PŘEDPREMIÉRU! 

Přijďte před kino Scala už od 16:30. Čeká Vás hvězdný příjezd herců, kteří mezi diváky "venku" před kinem vyberou některé z Vás, kteří dostanou možnost vstupu na slavnostní předpremiéru. Vezměte drahou polovičku, pěkně se oblečte a těšte se, zda Karel Roden a další herci nevyberou právě Vás. Projdete se po červeném koberci a užijete si světovou předpremiéru filmu "Skleněný pokoj". Před kinem bude připravena show moderátorů Rádia Krokodýl, kteří budou vítat známé herce. 

V hlavních rolích se objeví řada zahraničních i domácích hvězd jako Carice van Houten, Hanna Alström nebo Claes Bang, Alexandra Borbély, Roland Møller, Karel Roden, Martin Hofmann, Karel Dobrý, Zuzana Fialová nebo Vladimír Polívka.