Brno

FM 103,0

Vyškov

FM 102,6

Hodonín

FM 95,4

Břeclav

FM 99,1

Znojmo

FM 96,2

Boskovice

FM 91,9

Žďár n. Sáz.

FM 96,0

Vel. Meziříčí

FM 89,1

Třebíč

FM 101,7

M. Budějovice

FM 107,9

Svitavy

FM 96,3

Jihlava

FM 102,3

Dačice

FM 98,5

Instagram

NOVINKY A ZPRÁVY

Zpět na vypis všech novinek

Právě moderuje

Jarek Hemala

S Krokodýlem do pelíšku

person spustit živě
icon

Ohňostrůjci Švédska dobyli Brno a výsledkově zcela ovládli pětadvacátý ročník Ignis Brunensis

07.07.2022

Ohňostrůjci Švédska dobyli Brněnskou přehradu a výsledkově zcela ovládli pětadvacátý ročník Ignis Brunensis

Vítězem a držitelem hlavní ceny pětadvacátého ročníku RegioJet Ignis Brunensis se v roce 2022 stali švédští ohňostrůjci Göteborgs FyrverkeriFabrik. Kromě hlavní ceny putují do Skandinávie za představení „Vzpomínky na Mistry“ předvedené na Brněnské přehradě ve středu 6. července všechna tři další ocenění udělovaná podle hlasování osmnáctičlenné odborné porty.

Posledním oceněním, o kterém se ještě rozhoduje, je divácká cena. Vítěz diváků bude vyhlášen 26. července po ukončení hodnocení závěrečného ohňostrojného epilogu. Diváci hodnotí a známkují po každém ze šesti ohňostrojů na festivalových facebookových stránkách Ignis Brunensis Official a na facebooku Rádia Krokodýl.

foto: Petr Olša

Ohňostrojné finále pro Mendela 23. července a příští ročník v červnu 2023

Za dva týdny čeká diváky RegioJet Ignis Brunensis ještě finálový ohňostroj nad hradem Špilberk věnovaný Gregoru Johannu Mendelovi při oslavách dvoustého výročí narození tohoto světoznámého vědce a objevitele genetiky. Má název „Mendelovy inspirace“ a na sobotu 23. července ho v designu Jaroslava Štolby a Daniela Černého připravují ohňostrůjci Flash Barrandov SFX. Hudbu uslyšíte opět exkluzivně na Rádiu Krokodýl 103 FM. Na šestadvacátý ročník světové ohňostrojné soutěže RegioJet Ignis Brunensis se mohou diváci těšit na Brněnské přehradě v červnu 2023 s akcemi festivalu zábavy od června do září příštího roku.

 

Další novinky

Umístěte svou reklamu

do nejposlouchanějšího regionálního rádia v čr

iconChci reklamu do rádia

mapa radia krokodyl
icon